Witamy!

Z nami prowadzenie firmy jest proste - oferujemy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu obsługi spółek

Czerwiec 2020 Maj 2020 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Listopad 2016

kancelaria

Poszukiwanie usług prawnych

2017-12-22 | Paweł

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, piła, radca prawny

(...) potrzebna porada specjalisty. Jeżeli jednak czeka Cię bardziej skomplikowana sprawa, taka jak rozwód, adwokat na pewno będzie Ci potrzebny. Wybór dobrego specjalisty może pomóc Ci zakończyć małżeństwo na Twoich warunkach albo udowodnić winę współmałżonka. Kancelaria adwokacka pomoże Ci także w negocjowaniu konkretnych warunków, jeżeli chodzi o alimenty, podział majątku oraz opiekę nad dziećmi.  Na jakiego adwokata się zdecydować? Najlepiej (...)

Kancelaria od prawa gospodarczego pomoże firmie

2017-06-21 | Halina

frazy kluczowe: biznes, finanse, kancelaria, prawnik, przedsiębiorstwa, radca

(...) prowadzenie własnej firmy wiąże się także z problemami. Jednymi z nich są na pewno szeroko pojęte sprawy rozliczeniowe, umowy o współpracę, zgody na wykorzystanie danych towarów czy znaków, regulowanie swoich zobowiązań, dbanie o to, by wszystko odbywało się zgodnie z (...)

Polski prawnik za granicą

2016-11-24 | Halina

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

(...) prawnicy i adwokaci w Wiedniu chętnie pomagają swoim klientom. Ich wiedza ułatwia odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Kiedy już wiadomo, co to jest spółka gmbh, można rozważyć czy jest to najlepsza opcja na przyszłą działalność. Nie zawsze właśnie taka forma będzie najrozsądniejszym sposobem prowadzenia firmy. Warto zatem wiedzieć, jak wygląda założenie spółki w Austrii, którą prowadzi się na (...)