Witamy!

Z nami prowadzenie firmy jest proste - oferujemy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu obsługi spółek

Czerwiec 2020 Maj 2020 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Listopad 2016

Licytacje komornicze w Bydgoszczy i Toruniu

2016-11-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: usługi prawnicze, notariusz, prawnik, komornik, licytacja, długi

Praca komornika zawsze kojarzy nam się z nachodzeniem w domu, nieprzyjemnymi sytuacjami, oraz przykrymi dla nas konsekwencjami. Komornik z Bydgoszczy jest jednak przykładem, na to że nie zawsze należy w negatywny sposób oceniać jego pracę. Zanim jednak mamy do czynienia z komornikiem, musimy sporo nabroić. Bardzo często jeśli zalegamy z płaceniem rachunków, nie spłacamy kredytu, lub pożyczki dochodzi do sytuacji, w której firma kieruje sprawę do komornika.

Komornik Sądowy - Bydgoszcz
To właśnie jego zadaniem jest dogadanie się ze stroną, która zalega z płatnościami, tak aby nie kierować jeszcze sprawy do sądu. Jednak część ludzi, mających problem z terminowym płaceniem ze względu na przykład na utratę pracy, zrywa kontakt z bankiem, lub instytucją pozabankową. Nie jest to absolutnie dobre rozwiązanie, wtedy taka firma kieruje pismo do komornika, który za kilka dni zapuka do naszych drzwi. Odzyskiwanie długu niekiedy jest niemalże niemożliwe. Jeśli nikt nie jest w stanie nam pomoc, nasze zadłużenie może zostać zlicytowane.

Gdzie znaleźć licytacje komornicze
Istnieje specjalna strona z licytacjami komorniczymi, gdzie poszczególne długi zostają wystawione. Warto tam zajrzeć, może akurat komuś uda się wylicytować nasz dług za niewielką stawkę. Jeśli jednak nie dojdziemy do porozumienia, sprawa zostaje skierowana do sądu. Wtedy komornik ze specjalnym pismem, ma prawno przyjść do nas i zabrać nam rzecz na poczet długu. Istnieje strona komornika sądowego w Bydgoszczy, na której mamy wszystkie niezbędne informacje, jak mamy postępować w przypadku gdy nasza sprawa trafi do sądu, jakie prawa ma komornik i wiele, wiele innych bardzo przydatnych informacji.

'

Zdjęcia naszego reportera
usługi prawnicze
notariusz
prawnik
komornik
licytacja
długi

Warto zobaczyć: