Witamy!

Z nami prowadzenie firmy jest proste - oferujemy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu obsługi spółek

Czerwiec 2020 Maj 2020 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Listopad 2016

prawnik

Windykacja w Austrii

2017-07-08 | Halina

frazy kluczowe: prawnik, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Prowadząc interesy międzynarodowe, trzeba liczyć się z tym, że można trafić na nieuczciwego kontrahenta. Bardzo często dzieje się tak, że pomimo wcześniejszej owocnej współpracy, nagle kontrahent przestaje być wypłacalny. Błędem jest odpuszczanie walki o swoje należności. Wiele osób obawia się, że procedura odzyskiwania długów jest czasochłonna i problematyczna. Zastanawiasz się, jak wygląda windykacja w Austrii? Przebiega ona w sposób zbliżony do windykacji w Polce. Stosowane sposoby na odzyskanie wierzytelności w Austrii są w pełni uczciwe i (...)

Kancelaria od prawa gospodarczego pomoże firmie

2017-06-21 | Halina

frazy kluczowe: biznes, finanse, kancelaria, prawnik, przedsiębiorstwa, radca

(...) przepisami i tak dalej.To wszystko jest na naszej głowie, co powoduje, że nietrudno jest popełnić jakiś błąd. Potem okazuje się na przykład, że zostaliśmy podani do sądu, a odpowiedzialność za swoją firmę nie jest przecież mała i chodzi tu nie tylko o odpowiedzialność (...)

Polski prawnik za granicą

2016-11-24 | Halina

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

(...) innych zasadach. Wiedza to potęga Człowiek wyposażony w niezbędne informacje, których udzielają polscy prawnicy i adwokaci w Wiedniu, może zacząć działać. Wie już jak wygląda założenie spółki w Austrii. Zatem odpowiedzialnie realizuje kolejne kroki w tym celu. Z czasem może nawet podpowiadać innym, co to jest spółka gmbh i jak ją założyć. Przeszedł bowiem pewną drogę i nauczył się wielu rzeczy w (...)

Licytacje komornicze w Bydgoszczy i Toruniu

2016-11-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: długi, komornik, licytacja, notariusz, prawnik, usługi prawnicze

(...) strona z licytacjami komorniczymi, gdzie poszczególne długi zostają wystawione. Warto tam zajrzeć, może akurat komuś uda się wylicytować nasz dług za niewielką stawkę. Jeśli jednak nie dojdziemy do porozumienia, sprawa zostaje skierowana do sądu. Wtedy komornik ze specjalnym (...)