Witamy!

Z nami prowadzenie firmy jest proste - oferujemy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu obsługi spółek

Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Listopad 2016

radca prawny

Poszukiwanie usług prawnych

2017-12-22 | Paweł

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, piła, radca prawny

(...) W niektórych sytuacjach może się zdarzyć, że będą nam potrzebne różnego rodzaju usługi prawnicze. Może pomóc nam wtedy na przykład kancelaria adwokacka w Złotowie, Szczecinie czy innym mieście. Jak zdecydować się na tę odpowiednią i jak szukać pomocy? Na początek możesz sam zorientować się, czy nie rozwiążesz problemu samemu. Wiele różnego rodzaju wniosków znajdziesz w Internecie na stronach urzędów - być może nie będzie Ci do tego (...)

Wolny zawód zaufania publicznego

2017-09-06 | Zofia

frazy kluczowe: prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) radców prawnych i złożenie ślubowania. Świadczenie pomocy prawnej to główne zadanie kancelarii radców prawnych. Największe zarobki można osiągnąć pracując w dużych miastach. Wiele osób decyduje się na opuszczenie na stałe rodzinnych miast i pracę w stolicy. Kancelaria radców prawnych z Warszawy może zapłacić swoim pracownikom zdecydowanie wyższe stawki niż te znajdujące się w mniejszych miastach. Warszawski prawnik posiadający dobrą renomę wśród ludzi, może pochwalić się wysokimi zarobkami. Poziom życia warszawskiego prawnika różni się diametralnie od (...)

Windykacja w Austrii

2017-07-08 | Halina

frazy kluczowe: prawnik, radca prawny, usługi prawnicze

(...) skuteczne. Pierwszym krokiem jest wysłanie stosownego pisma, mówiącego o konieczności zapłaty długów. Jeśli dłużnik zignoruję prośbę o uregulowanie należności, należy przeprowadzić działania rozpoznawcze. Dopiero po tym procesie następują działania egzekucyjne. Nie musisz obawiać się, że wierzytelność jest czymś bezprawnym i nieuczciwym. Jest to normalna procedura, która odbywa się w całkowitej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Egzekucja odbywa się najczęściej poprzez proces komorniczy. Zadaniem osoby odzyskującej wierzytelności (...)