Witamy!

Z nami prowadzenie firmy jest proste - oferujemy kompleksowe usługi prawnicze z zakresu obsługi spółek

Czerwiec 2020 Maj 2020 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Listopad 2016

usługi prawnicze

Wolny zawód zaufania publicznego

2017-09-06 | Zofia

frazy kluczowe: prawo, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Skończenie studiów prawniczych wiąże się z wyborem odpowiedniego toku kariery. Niektórzy od początku skupieni są na konkretnym kierunku. Wiele osób kończących uczelnie na kierunkach prawniczych decyduje się na zostanie adwokatem, rzecznikiem patentowym, doradcą podatkowym lub radcą prawnym. Nie jest to jednak jak w przypadku innych zawodów, po skończeniu nauki należy odbyć aplikację radcowską. Trwa ona trzy lata. Po tym czasie przyszły radca prawny musi zdać egzamin radcowski. Kolejnym etapem, który należy przejść, po zdanym egzaminie to dokonanie wpisu na (...)

Windykacja w Austrii

2017-07-08 | Halina

frazy kluczowe: prawnik, radca prawny, usługi prawnicze

(...) Prowadząc interesy międzynarodowe, trzeba liczyć się z tym, że można trafić na nieuczciwego kontrahenta. Bardzo często dzieje się tak, że pomimo wcześniejszej owocnej współpracy, nagle kontrahent przestaje być wypłacalny. Błędem jest odpuszczanie walki o swoje należności. Wiele osób obawia się, że procedura odzyskiwania długów jest czasochłonna i problematyczna. Zastanawiasz się, jak wygląda windykacja w Austrii? Przebiega ona w sposób zbliżony do windykacji w Polce. Stosowane sposoby na odzyskanie wierzytelności w Austrii są w pełni uczciwe i (...)

Polski prawnik za granicą

2016-11-24 | Halina

frazy kluczowe: adwokat, kancelaria, prawnik, usługi prawnicze

(...) W dobie globalizacji ludziom podróżuje się znacznie łatwiej. Częściej też zmieniają miejsce zamieszkania, chętnie wybierając także zagranicę. Życie, a zwłaszcza początki, w zupełnie obcym kraju nie są łatwe. Czasami odnaleźć pomagają się polscy prawnicy i adwokaci w Wiedniu - Ich wsparcie jest niezwykle pomocne chociażby w trakcie załatwiania spraw urzędowych. Pomoc prawna dla firm w Austrii Polscy (...)

Licytacje komornicze w Bydgoszczy i Toruniu

2016-11-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: długi, komornik, licytacja, notariusz, prawnik, usługi prawnicze

(...) Praca komornika zawsze kojarzy nam się z nachodzeniem w domu, nieprzyjemnymi sytuacjami, oraz przykrymi dla nas konsekwencjami. Komornik z Bydgoszczy jest jednak przykładem, na to że nie zawsze należy w negatywny sposób oceniać jego pracę. Zanim jednak mamy do czynienia z (...)